Utrudnienia w ruchu drogowym podczas wyścigu „Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour 2018”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
5 kwietnia 2018

Informujemy, że w dniach 14-15 kwietnia b.r. w czasie przejazdu kolarzy uczestniczących w XXXIII Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim „Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour 2018 ” po drogach na terenie powiatu kaliskiego  nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Sobota, 14 kwietnia 2018r.

 W czasie rozgrywania II etapu (jazda indywidualna na czas) na odcinkach dróg powiatowych Opatówek – Chełmce – Komorniki i na drodze gminnej Saczyn – Chełmce w godzinach 08.30 – 12.00 dojdzie do całkowitego zamknięcia ruchu.

W czasie rozgrywania III etapu na odcinku drogi krajowej nr 12 ul. Łódzka – Zduny, na odcinku drogi powiatowej ul. Kościelna, Tłokinia – Rożdżały, na drodze gminnej Rożdżały – Kobierno – Frankowizna, na drodze powiatowej  Stary Nakwasin – Koźminek, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 471 Koźminek – Lisków – Nadzież, na drodze powiatowej Nadzież – Przespolew Kościelny – Ceków Kolonia,   na odcinku drogi wojewódzkiej nr 470 Ceków Kolonia – Morawin, na drogach powiatowych Morawin – Żelazków – Goliszew – Kościelec – Mycielin – Korzeniew – Zbiersk Kolonia – Petryki – Stawiszyn – Długa Wieś II – Brudzew – Janków Drugi – Blizanów – Stawiszyn ruch drogowy będzie chwilowo zatrzymany w czasie przejazdu kolumny wyścigu w godzinach  15.15 – 18.20.

 

Niedziela, 15 kwietnia 2018 r.

W czasie przejazdu kolumny wyścigu drogami powiatowymi Wola Droszewska – Godziesze Wielkie - Brzeziny –Takomyśle  – Porwity – Cienia Druga -  Opatówek – ulicą Poniatowskiego oraz  na odcinku drogi krajowej nr 12 Opatówek – Rogatka -  Zduny – Kalisz ruch drogowy będzie chwilowo zatrzymany w czasie przejazdu kolumny wyścigu w godzinach  13.30 – 14.40.

Organizatorzy proszą o dostosowanie się do poleceń służb zabezpieczenia wyścigu, zachowanie szczególnej ostrożności w czasie przejazdu kolumny wyścigu i o zabezpieczenie zwierząt domowych przed wtargnięciem na jezdnie. Na trasach przejazdu kolarzy obowiązuje zakaz parkowania pojazdów.

 Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia i zapraszamy na trasy wyścigów do oglądania zmagań polskich i zagranicznych kolarzy.

 

Komitet Organizacyjny Wyścigu

 

INFO: Bronisław Krakus

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie