Kaliskie Grześki okrzyknięte Hitem Handlu 2018

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
11 czerwca 2018

Kultowe wafelki Grześki produkowane przez firmę Colian, której siedziba mieści się na terenie usytuowanego w powiecie kaliskim Opatówku, już piąty rok z rzędu nie miały sobie równych w konkursie branżowym "Hit Handlu". Grześki Mega kakaowe w czekoladzie deserowej 48g zdobyły tytuł "Hit Handlu 2018", przyznawany najlepiej sprzedającym się produktom na polskim rynku.

Grześki plasują się w gronie najlepiej sprzedających się i najpopularniejszych wafelków na polskim rynku. Zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane przez konsumentów, jak i przedstawicieli branży FMCG. Tym razem okazały się bezkonkurencyjne w konkursie Hit Handlu 2018 – Wybór Detalistów. Produkty otrzymały prestiżowy tytuł Hit Handlu piąty rok z rzędu. W tegorocznej, siedemnastej edycji plebiscytu zwyciężyły Grześki Mega Kakaowe w czekoladzie deserowej 48 g, w dwóch poprzednich również nie miały sobie równych w kategorii „wafle impulsowe”.

Realizowany nieprzerwanie od 17 lat, konkurs Hit Handlu 2018 – Wybór Detalistów wyłonił hity FMCG w ponad 80 kategoriach. Zwycięskie produkty wybrali detaliści – właściciele sklepów. Podczas przeprowadzonej sondy telefonicznej wskazali najlepiej sprzedające się wyroby w ich sklepach. Wyniki głosowania pozwalają definiować preferencje zakupowe Polaków i trendy rynkowe w FMCG.

 

Info: Katarzyna Berlińska (Grupa Colian)

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie