Zmiana terminu koncertu "Artyści dla Niepodległości" w Żelazkowie. Muzyczna uczta już 19 października

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
1 października 2018

Zmianie uległ termin kolejnego koncertu patriotycznego z cyklu "Artyści dla Niepodległości". Kolejna odsłona świętowania w muzycznym wydaniu 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości będzie miała miejsce nie 09 listopada br. jak wcześniej planowano, a już 19 października. Koncert patriotyczny artystów z Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM odbędzie się w Sali OSP w Żelazkowie. Początek wydarzenia o godzinie 18.00.

Będzie to już 10 koncert z cyklu "Artyści dla Niepodległości", które są wyrazem wspólnego świętowania 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Oprócz występu artystów UAM w Żelazkowie, organizatorzy zaplanowali jeszcze koncert w Szczytnikach (26.10.2018r.). Ostatnim akcentem będzie natomiast koncert finałowy, który odbędzie się 11 listopada w Kaliszu, a więc w Narodowe Święto Niepodległości.

Koncert w Żelazkowie odbywa się w ramach zadania "Śladami Polski Niepodległej" i jest dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Organizatorem wydarzenia jest Powiat Kaliski, WPA UAM w Kaliszu i Gmina Żelazków.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie