Samorząd Województwa Wielkopolskiego ogłosił nabór wniosków na dofinansowanie infrastruktury sportowej i turystycznej w 2019 roku

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
23 stycznia 2019

Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaczął przyjmować wnioski dotyczące dofinansowania infrastruktury sportowej i turystycznej w bieżącym roku. O dofinansowanie zadań własnych w dziedzinie poprawy rozwoju i bazy mogą ubiegać się jednostki samorządu terytorialnego z województwa wielkopolskiego. Nabór wniosków trwa do 8 marca br.

Jeszcze wcześniej, bo 5 lutego 2019 roku o godzinie 10.00 w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego przy al. Niepodległości 34 w Poznaniu odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące możliwości otrzymania dofinansowania do zadań z zakresu infrastruktury sportowej oraz turystycznej. Uczestnicy dowiedzą się o założeniach organizacyjnych i finansowych wszystkich programów.

Jednostki samorządowe będą mogły ubiegać się o dofinansowanie zadań własnych w zakresie poprawy i rozwoju bazy w dwóch obszarach: infrastruktury sportowej i turystycznej oraz w ramach programu "Szatnia na Medal".

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w poniższych linkach:

https://www.umww.pl/nabor-wnioskow-na-dofinansowanie-zadan-z-zakresu-infrastruktury-sportowej-lekkoatletycznej-i-turystycznej-realizowanych-przez-samorzady-wojewodztwa-wielkopolskiego-w-2019-roku

https://www.umww.pl/departamenty_departament-sportu-i-turystyki_pomoc-finansowa-dla-jst_szatnia-na-medal

 

Info: Michał Marszałkowski/Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego

Galeria

  • Powiększ zdjęcie