XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
15 listopada 2016

Wzorem lat ubiegłych, już po raz jedenasty Kaliski Sztab Imprez Zamkniętych XXV Finału WOŚP pod patronatem Starosty Kaliskiego organizuje kwestę  na rzecz Fundacji Jurka Owsiaka w szkołach miasta Kalisza i powiatu kaliskiego w ramach  imprez zamkniętych towarzyszących XXV Finałowi. W dotychczasowych edycjach zbiórek  uczniowie zebrali kwotę 151 985,85 zł.

Jedenastą  kwestę w szkołach  zamierzamy przeprowadzić w dniach poprzedzających  25 Finał  10 – 12 stycznia 2017 r.

Warunkiem uczestnictwa w kweście jest zgłoszenie udziału szkoły na Formularzu Zgłoszeniowym, który wraz z Ankietami i fotografiami Wolontariuszy należy wysłać na adres  bronkol1@wp.pl w  terminie do dnia 12 grudnia 2016 r.

Fotografia wolontariusza  nie może być mniejsza od 800 x 600 pikseli i musi być w formacie JPG. Prosimy o zdjęcia dobrej jakości, bo wszystkich wolontariuszy zamierzamy uwidocznić na banerze i zaprezentować podczas 25 Finału. Powyższe druki można też dostarczyć  do  Wydziału  Promocji, Informacji i Obsługi Rady  Starostwa Powiatowego w Kaliszu Pl. Św. Józefa 5 (I piętro pokój 105) do dnia 12 grudnia b.r.

W przypadku uczestnictwa Szkoły w kweście Sztabu OSRiR należy podać innych wolontariuszy, bo program nie przyjmie zgłoszenia do bazy WOŚP.

Jak co roku, obsługę bankową kwesty w szkołach podstawowych powierzono wypróbowanym partnerom – Bankom Spółdzielczym SGB.

W dniu XXV Finału – 15 stycznia 2017 r. z Kalisza na Finał do Warszawy wystartuje XVII Wielkoorkiestrowa Sztafeta Cyklistów, która w  przekaże Jurkowi Owsiakowi symboliczny czek z uwidocznioną  kwotą  zebraną podczas kwesty  Kaliskich Imprez Zamkniętych WOŚP.

Ponizej znajdują się do pobrania: Formularz Zgłoszeniowy, Ankieta Wolontariusza, Instrukcja, Protokół Rozliczeniowy.

 

Bliższe szczegóły z tym związane u Szefa Kaliskiego Sztabu Imprez Zamkniętych WOŚP 

 telefon :   607 619 295 , e-mail : bronkol1@wp.pl

 

           SZEF SZTABU WOSP                                          STAROSTA KALISKI

KALISKICH IMPREZ ZAMKNIĘTYCH                         /-/ Krzysztof Nosal 

      /-/ Bronisław Krakus                                   

 

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

    XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy