Potrzebna pomoc dla Pana Eugeniusza

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
2 marca 2018

Kaliski oddział fundacji Bread of Life organizuje akcję "Podaruj 1% swojego podatku dla Eugeniusza Borkowskiego na remont domu". Jeśli nie mają Państwo jeszcze pomysłu na jaki cel przekazać 1% to zachęcamy do wsparcia będącego w trudnej sytuacji życiowej mieszkańca gminy Ceków-Kolonia.

Eugeniusz Borkowski mieszka razem z matką we wsi Przedzeń w Gminie Ceków-Kolonia. Każdego dnia muszą stawić czoła bardzo trudnej sytuacji życiowej. Pan Eugeniusz jest bowiem upośledzony umysłowo, zmaga się z niepełnosprawnością ruchową i nowotworem tkanki limfatycznej – chłoniakiem. Mama przeszła zawał i cierpi na ostry nieżyt oskrzeli i astmę. Na domiar złego żyją w katastrofalnych warunkach mieszkaniowych. Domek z którym są bardzo silnie związani emocjonalnie charakteryzuje się opłakanym stanem, korytarze są wąskie i niskie, a cała konstrukcja grozi wręcz zawaleniem. Niezbędne jest przeprowadzenie prac remontowych na które niestety lokatorów nie stać. Chcąc pomóc Panu Eugeniuszowi i jego mamie możemy przekazać na remont zamieszkiwanego przez nich domu 1% swojego podatku.

 W pomoc włączył się kierowany przez Tomasza Jeżyka kaliski oddział fundacji Brad of Life, który wydrukował dużą liczbę ulotek informujących o możliwości przekazania 1% podatku na remont domu, w którym mieszkają Pan Eugeniusz wraz z matką. Wszystkich ludzi, którym nie jest obojętne dobro i godność drugiego człowieka zachęcamy do wspomagania będących w bardzo trudnej sytuacji życiowej mieszkańców wsi Przedzeń.

 W tym celu w formularzu PIT należy wpisać nr KRS: 0000268931 z dopiskiem "Dla Eugeniusza Borkowskiego".

 

Info: Michał Marszałkowski

Galeria

  • Powiększ zdjęcie