Starostwo Powiatowe w Kaliszu

Zapraszamy na Wojewódzko-Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych OSP 2019 w Kaliszu!

23 czerwca 2019

Zapraszamy wszystkie Orkiestry Dęte OSP z Województwa Wielkopolskiego do udziału w Wojewódzkim Przeglądzie Orkiestr Dętych OSP 2019, który odbędzie się 23 czerwca 2019 r. w Kaliszu. Podczas Przeglądu Orkiestry z Powiatu Kaliskiego będą również oceniane w klasyfikacji Powiatowej.

Przegląd rozpocznie się o godzinie 10.00 przed kaliskim ratuszem wspólnym wykonaniem utworów pod batutą dyrygenta Jacka Konopczyńskiego, kapelmistrza dwóch orkiestr dętych w Rychnowie i jednej w Koźminku. Następnie kolumna orkiestr przemaszeruje na plac przed Basztę Dorotkę, gdzie odbywać się będą występy poszczególnych orkiestr.

Karty zgłoszeniowe orkiestr należy przesłać na adres Starostwa Powiatowego w Kaliszu Plac Św. Józefa 5, 62-800 Kalisz lub na adres e-mail e.krystek@powiat.kalisz.pl, do 14 czerwca br., liczy się kolejność zgłoszeń.

Szczegółowy program wydarzenia, karta zgłoszenia oraz Regulamin Wojewódzkiego Przeglądu Orkiestr Dętych OSP 2019 znajdują się w załączeniu.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej,  Starostwo Powiatowe w Kaliszu oraz Zarząd Powiatowy Związku OSP RP w Kaliszu. Wydarzenie współfinansowane jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Starostwo Powiatowe w Kaliszu.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie