logo
Serwis Telewizyjny Starostwa Powiatowego w Kaliszu

Reklama
Reklama
Reklama

Gminy Powiatu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pogoda w Kaliszu

Koła Młodych Przyrodników w Powiecie Kaliskim


Strona główna Przygotowania do XXII Finału WOŚP
Przygotowania do XXII Finału WOŚP PDF Drukuj
  Czytano 755 razy
Wpisany przez Piotr Korzekwa   
czwartek, 21 listopada 2013 10:09

Przygotowania do XXII Finału WOŚP

Wzorem lat ubiegłych, już po raz ósmy, Kaliski Sztab Imprez Zamkniętych XXII Finału WOŚP organizuje kwestę na rzecz Fundacji Jurka Owsiaka w szkołach podstawowych miasta Kalisza i powiatu kaliskiego w ramach imprez zamkniętych towarzyszących XXII Finałowi WOŚP. Sztab w Starostwie Powiatowym w Kaliszu już został zarejestrowany.

 

W dotychczasowych siedmiu edycjach zbiórek w 192 szkołach powiatu kaliskiego i w 61 szkołach miasta Kalisza uczniowie zebrali kwotę 88.247, 91 zł.

Powyższą kwotę Bank Spółdzielczy Ziemi Kaliskiej przekazał na konto WOŚP. VIII kwestę w szkołach podstawowych zamierzamy przeprowadzić w dniach poprzedzających telewizyjny Finał 7 – 9 stycznia 2014 r.

 

Warunkiem uczestnictwa w kweście jest zgłoszenie udziału szkoły na Formularzu Zgłoszeniowym, który wraz z Ankietami i fotografiami Wolontariuszy należy dostarczyć w terminie do dnia 6 grudnia 2013 r. do Wydziału Oświaty i Rozwoju Powiatu Starostwa Powiatowego w Kaliszu Pl. Św. Józefa 5 (II piętro).

(powyższe można przesłać pocztą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). Jak co roku, obsługę bankową kwesty w szkołach podstawowych powierzono Bankom Spółdzielczym SGB.

 

W dniu XXII Finału – 12 stycznia 2014 r. z Kalisza do studia Telewizji Polskiej wystartuje XIV Wielkoorkiestrowa Sztafeta Cyklistów, której towarzyszyć będzie delegacja dzieci ze szkół gminy Brzeziny.

 

W czasie telewizyjnego programu w TVP 2 dzieci przekażą Jurkowi Owsiakowi czek na którym uwidoczniona będzie zebrana kwota z kwesty w 2014 r.

Finał zbiórek zamkniętych odbędzie się 10 stycznia 2014 roku o godzinie 11.00 w sali OSP w Brzezinach.

Pierwsze spotkanie dotyczące organizacji finału i zbiórki odbyło się w środę 21 listopada w Urzędzie Gminy w Brzezinach. Za organizację zbiórek zamkniętych, oraz przebieg finału odpowiedzialni są Wioletta Przybylska oraz Bronisław Krakus.

 

W kolejnym wyjeździe do Studia TVP będą się liczyć szkoły z gmin których delegacje nie uczestniczyły jeszcze w finałach telewizyjnych :

Ceków Kolonia, Lisków, Mycielin, Szczytniki. O kolejności zadecyduje zebrana kwota w gminie w ósmej edycji kwest kaliskich Imprez Zamkniętych.

Formularz Zgłoszeniowy, Ankiety Wolontariuszy, Instrukcję, Protokół Rozliczeniowy można pobrać na stronie: www.powiat.kalisz.pl w zakładce XXII FINAŁ WOŚP.

 

 

Info: W.Przybylska. B. Krakus

 

EuroRenoma

Szlak edukacyjno-rowerowy NATURA 2000

EuroRenoma

godny_uwagi

Baner-GIS

Projekty dotyczące przebudowy dróg Powiatu Kaliskiego

Subregion Kaliski OWES

Kalendarz wydarzeń

Ostatni miesiąc Luty 2015 Następny miesiąc
Po Wt Śr Cz Pt So N
week 5 1
week 6 2 3 4 5 6 7 8
week 7 9 10 11 12 13 14 15
week 8 16 17 18 19 20 21 22
week 9 23 24 25 26 27 28

Starostwo Powiatowe

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Template ntc hosting Valid XHTML and CSS.

UWAGA! Ten serwis używa cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to: Czytaj więcej....

Akceptuję cookies na tej stronie.