XXVI Finał WOŚP

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Szanowni Państwo !

Wzorem lat ubiegłych, już po raz jedenasty Kaliski Sztab Imprez Zamkniętych XXVI Finału WOŚP pod patronatem Starosty Kaliskiego organizuje kwestę na rzecz Fundacji Jurka Owsiaka w szkołach miasta Kalisza i powiatu kaliskiego w ramach imprez zamkniętych towarzyszących XXVI Finałowi. W dotychczasowych edycjach zbiórek uczniowie zebrali kwotę 182 154,04 zł.

Jedenastą kwestę w szkołach zamierzamy przeprowadzić w dniach poprzedzających 26 Finał 9 – 11 stycznia 2018 r.

Warunkiem uczestnictwa w kweście jest zgłoszenie udziału szkoły na Formularzu Zgłoszeniowym, który wraz z Ankietami i fotografiami Wolontariuszy należy wysłać na adres bronkol1@wp.pl w terminie do dnia 8 grudnia 2017 r. Fotografia wolontariusza nie może być mniejsza od 800 x 600 pikseli i musi być w formacie JPG. Prosimy o zdjęcia dobrej jakości, bo wszystkich wolontariuszy zamierzamy uwidocznić na banerze i zaprezentować podczas 25 Finału.

Powyższe druki można też dostarczyć do:

Wydziału Promocji, Informacji i Obsługi Rady Starostwa Powiatowego w Kaliszu Pl. Św. Józefa 5 ( I piętro pokój 105 ) do godz. 15-tej 8 grudnia 2017 r.

W przypadku uczestnictwa Szkoły w kweście Sztabu OSRiR należy podać innych wolontariuszy, bo program nie przyjmie zgłoszenia do bazy WOŚP. Jak co roku, obsługę bankową kwesty w szkołach podstawowych powierzono wypróbowanym partnerom – Bankom Spółdzielczym SGB.

W dniu XXVI Finału – 14 stycznia 2018 r. z Kalisza na Finał do Warszawy wystartuje XVIII Wielkoorkiestrowa Sztafeta Cyklistów, która w przekaże Jurkowi Owsiakowi symboliczny czek z uwidocznioną kwotą zebraną podczas kwesty Kaliskich Imprez Zamkniętych WOŚP.

 

Bliższe szczegóły z tym związane u Szefa Kaliskiego Sztabu Imprez Zamkniętych WOŚP

Bronisław Krakus

telefon : 607 619 295 , e-mail : bronkol1@wp.pl