50 000 zł na stypendia dla uczniów szkół powiatowych ufundowane przez Wyższą Szkołę Handlu i Usług w Poznaniu

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
5 marca 2021

2 bony o wartości 25 000 zł każdy, przekazała dziś na ręce Starosty Kaliskiego Krzysztofa Nosala oraz Wicestarosty Kaliskiego Zbigniewa Słodowego, Magdalena Górska - Założyciel Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu. Jest to forma stypendiów, z których skorzystać będą mogli absolwenci powiatowych szkół w Liskowie i Opatówku. Tym którzy zdecydują się na naukę w tej Szkole, opłacone zostanie czesne za 3 lata studiów.

W tym roku przeznaczamy ponad milion złotych na studia dla zdolnej młodzieży, fundując 70 stypendiów po 25 tysięcy złotych. Chcemy, by młodzież Wielkopolski miała równe szanse, dlatego równomiernie przekazujemy stypendia mieszkańcom różnych miejscowości. Stypendia przekazujemy na ręce Starosty. Każdy powiat otrzymuje od nas dwa takie stypendia. Dzięki tym pieniądzom młody człowiek będzie miał sfinansowane trzy lata studiów - informuje Magdalena Górska, Założyciel Szkoły.

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu to nowoczesna Uczelnia z tradycjami sięgającymi ćwierć wieku. Jest jedyną w Polsce uczelnią niepubliczną założoną przez ponad 100-letnią organizację samorządu gospodarczego. Naszą misją jest kształcenie wyspecjalizowanych kadr. Mimo trudnej sytuacji ekonomicznej i gospodarczej wynikającej z pandemii COVID-19 jesteśmy w okresie szybkiego i dynamicznego rozwoju. Wyższa Szkoła Handlu i Usług znakomicie poradziła sobie w nowej sytuacji, stawiając na innowacyjność, cyfryzację i edukację realtime online. Kształcimy na kierunkach, które wiążą się z tradycyjną nazwą, takie jak: ekonomia, rachunkowość i finanse, zarządzanie czy logistyka, ale również takie, które z historyczną nazwą uczelni mają niewiele wspólnego, jak bezpieczeństwo narodowe, turystyka i rekreacja, administracja, pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna czy dziennikarstwo i komunikacja społeczna.
Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie