Starostwo Powiatowe w Kaliszu

II Bieg Chrystowskich dla Niepodległości - ważne informacje

Drodzy biegacze! Już tylko kilka dni dzieli nas od II Bieg Chrystowskich dla Niepodległości , który organizujemy wspólnie z Pałac Tłokinia i Gminą Opatówek. W celu sprawnego przeprowadzenia zawodów poniżej kilka komunikatów oraz mapki biegów. Prosimy o zapoznanie się i udostępnianie posta oraz prośba o odbiór pakietów startowych dzień przed biegiem w Pałac Tłokinia .

Ważne informacje:
Miejsce startu i biuro zawodów: Kompleks Pałac Tłokinia, ul. Kościelna 46, 62-860 Tłokinia Kościelna
  • Dla biegaczy będą udostępnione 3 parkingi na które będzie można wjechać przed biegiem do godziny 12.15 (1. Pałac Tłokinia 2. Stacja ASO Opatówek 3. Ul. Mała wzdłuż ogrodzenia Pałacu Tłokinia)
  • Dodatkowo, niedaleko przy kościele pw. Św. Jakuba w Tłokini Kościelnej ul. Kościelna 7 znajduje się jeszcze jeden obszerny parking przy którym trasa nie będzie wyłączona później z ruchu kołowego.
  • Rozgrzewka zawodników odbywa się na terenie Kompleksu Pałac Tłokinia, można także skorzystać ze ścieżek rowerowych położonych przy Pałacu Tłokinia. Dla korzystających ze ścieżek - prosimy o zachowanie ostrożności gdyż do 12.30 przy ul. Kościelnej będzie odbywał się ruch pojazdów.
  • Od godziny 12.30 trasa biegu będzie całkowicie wyłączona z ruchu kołowego.
  • Prosimy biegaczy startujących w biegu dla dorosłych o odbiór pakietów startowych dzień wcześniej w dn. 13 listopada 2021 r. w godz. 12.00 - 17.00 w Pałacu Tłokinia, ul. Kościelna 46, Tłokinia Kościelna
  • Pakiety w ramach biegu dla dorosłych można także odebrać w dniu zawodów, lecz jedynie w godz. 11.00 - 12.00 również w Pałacu Tłokinia.
  • Wymogiem uczestnictwa w Biegu Dziecięco-Młodzieżowym jest odebranie numeru startowego z chipem w biurze zawodów w Pałacu Tłokinia. Biuro obsługujące biegi dziecięce będzie czynne w dniu biegów godzinach 9.30 - 12.00, lecz numer startowy należy odebrać najpóźniej 30 minut przed startem biegu w swojej kategorii wiekowej.
Poniższe grafiki przedstawiają trasy biegów oraz usytuowanie parkingów.
Dziękujemy i do zobaczenia 14 listopada!