logo
Serwis Telewizyjny Starostwa Powiatowego w Kaliszu

Reklama
Reklama
Reklama

Gminy Powiatu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pogoda w Kaliszu

Koła Młodych Przyrodników w Powiecie Kaliskim


Szkolenia
Bezpłatne szkolenie "Sprawozdawczość w zakresie korzystania ze środowiska i gospodarowania odpadami" PDF Drukuj
Wpisany przez Piotr Korzekwa   
poniedziałek, 23 lutego 2015 13:41

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu zapraszają przedsiębiorców i osoby zainteresowane do uczestnictwa w szkoleniu pn."Sprawozdawczość w zakresie korzystania ze środowiska i gospodarowania odpadami".

W ramach szkolenia omówione zostaną zagadnienia dotyczące opłat za korzystanie ze środowiska, sprawozdawczości z zakresu gospodarowania odpadami oraz opłaty produktowej. Uczestnicy szkolenia otrzymają broszury informacyjne opracowane przez Departament Środowiska pod nazwą: „Obowiązki podmiotów w zakresie korzystania ze środowiska”.

Więcej…
 
Poznaj standardy bezpieczeństwa finansowego w fundacjach PDF Drukuj
Wpisany przez Piotr Korzekwa   
piątek, 03 stycznia 2014 07:45

fundacja rozwoju

Fundacja Rozwoju Inicjatyw Kreatywnych oraz Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości zapraszają przedstawicieli fundacji z Kalisza i powiatu kaliskiego na bezpłatne konsultacje poświęcone obowiązkom wynikającym z zapisów Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Zgodnie z prawem, każda fundacja jest zobligowana do wprowadzenia określonych procedur. Niedotrzymanie norm wiąże się z dotkliwymi sankcjami zarówno dla organizacji, jaki i dla osób zarządzających fundacjami.

Znaczącą część spotkania wypełni wspólna realizacja kursu e-learningowego, przygotowanego przez Ministerstwo Finansów. Ponadto na konsultacjach zostaną poruszone praktyczne aspekty prowadzenia wewnętrznej polityki bezpieczeństwa finansowego: dokumentacja, rejestr transakcji, analiza klienta.

Więcej…
 
Bezpłatne szkolenia energetyczne PDF Drukuj
Wpisany przez Piotr Korzekwa   
czwartek, 24 października 2013 14:18

logo111Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości zaprasza pracowników, wspólników i właścicieli przedsiębiorstw z sektora MMŚP z terenu powiatów: jarocińskiego; kaliskiego i miasta Kalisz; kępińskiego; krotoszyńskiego; ostrowskiego; ostrzeszowskiego i pleszewskiego działających w branżach: rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo, rybactwo, górnictwo i wydobywanie, przetwórstwo przemysłowe, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, naprawa pojazdów samochodowych (włączając motocykle), transport i gospodarka magazynowa, działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi, informacja i komunikacja, działalność finansowa i ubezpieczeniowa, działalność związana z obsługą rynku nieruchomości, opieka zdrowotna i pomoc społeczna, działalność profesjonalna, naukowa i techniczna do wzięcia udziału w projekcie pn.: "Wyższe kwalifikacje – nowe możliwości".

Więcej…
 
Bezpłatne szkolenia w ramach projektu WAZ PDF Drukuj
Wpisany przez Piotr Korzekwa   
środa, 26 czerwca 2013 08:18

Więcej…
 
Bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie PDF Drukuj
Wpisany przez Piotr Korzekwa   
poniedziałek, 24 czerwca 2013 08:08

W załączeniu plakat i oferta szkolenia

 

Więcej…
 
Centrum Informacyjno – Doradcze w Kaliszu PDF Drukuj
Wpisany przez Ireneusz Marciniak   
środa, 18 lipca 2012 12:32
Od kwietnia br. w Kaliszu swoją działalność rozpoczęło Centrum Informacyjno-Doradcze działające przy Fundacji „Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości”. Zadaniem CID jest zapewnienie wsparcia szkoleniowego i doradczego lokalnym fundacjom i stowarzyszeniom. Co ważne, oferowana organizacjom pomoc jest bezpłatna.

 

Więcej…
 
Bezpłatne szkolenia PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
piątek, 13 stycznia 2012 07:45

Firma Way2learn zaprasza Państwa do udziału w projekcie POKL "Elastyczny Pracownik - Strefa Wysokich Kwalifikacji", realizowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt skierowany jest do mikro i małych przedsiębiorstw i ich pracowników z terenu powiatu kaliskiego. W ramach projektu przewidziano cykl BEZPŁATNYCH szkoleń:
Więcej…
 
Bezpłatne szkolenie - Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw PROW 2007-2013 PDF Drukuj
Wpisany przez Piotr Korzekwa   
środa, 31 sierpnia 2011 10:57
Enterprise Europe Network przy Kaliskim Inkubatorze Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenie nt.: „Dotacje z Unii Europejskiej dla mikroprzedsiębiorców prowadzących działalność na obszarach wiejskich”.
Szkolenie będzie miało charakter praktycznych warsztatów. Poprowadzi je Pani Zuzanna Szczudlik, specjalista z firmy szkoleniowej„Elixa”.
Więcej…
 
Szkolenia dla seniorów z Powiatu Kaliskiego PDF Drukuj
Wpisany przez Piotr Korzekwa   
poniedziałek, 30 maja 2011 07:14

Stowarzyszenie ACTIVITA z Koźminka zaprasza wszystkich seniorów na cykl bezpłatnych szkoleń. Wykłady i warsztaty odbywać się będą w ramach dofinansowanego przez Wojewodę Wielkopolskiego projektu pn. Senior potrafi.
Zgłoszenia można dokonać na kilka sposobów: drogą elektroniczną Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , telefonicznie 501655518, lub zgłosić się do GOPS we własnej gminie.

Więcej…
 
Kursy komputerowe PDF Drukuj
Wpisany przez Piotr Korzekwa   
czwartek, 20 stycznia 2011 11:31

Na prośbę firmy 4system Polska informujemy, że decyzją Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu firma ta, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, realizować będzie na terenie woj. wielkopolskiego projekt szkoleniowy "Senior na czasie", który skierowany jest do osób zatrudnionych w mikro i małych przedsiębiorstwach, w wieku 45+, zamieszkujących woj. wielkopolskie.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2

Polska Atrakcyjna

logoWOSP2015

Szlak edukacyjno-rowerowy NATURA 2000

EuroRenoma

godny_uwagi

Baner-GIS

Projekty dotyczące przebudowy dróg Powiatu Kaliskiego

Subregion Kaliski OWES

Kalendarz wydarzeń

Ostatni miesiąc Sierpień 2015 Następny miesiąc
Po Wt Śr Cz Pt So N
week 31 1 2
week 32 3 4 5 6 7 8 9
week 33 10 11 12 13 14 15 16
week 34 17 18 19 20 21 22 23
week 35 24 25 26 27 28 29 30
week 36 31

Najbliższe wydarzenia

N Wrz 06 @13:00 -
Dożynki Powiatowo- Gminne w Koźminku

Starostwo Powiatowe

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Template ntc hosting Valid XHTML and CSS.

UWAGA! Ten serwis używa cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to: Czytaj więcej....

Akceptuję cookies na tej stronie.