Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Sportowcy z powiatu kaliskiego otrzymali Stypendia Sportowe Starosty Kaliskiego

Końcówka maja z kolejnym biegiem Grand Prix. Przed nami IV Bieg Tribecco Stawiszyn 5-10-15 km

Końcówka maja znów będzie zaznaczona emocjami biegowymi. Już 29 maja startuje bowiem IV Bieg Tribecco Stawiszyn 5-10-15 km, którego głównym organizatorem jest Gmina i Miasto Stawiszyn, a współorganizatorami Powiat Kaliski i Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych. Biegacze będą mogli przebiec jeden z trzech dystansów: 5, 10 lub 15 kilometrów. Ten ostatni dystans będzie zaliczany do klasyfikacji biegowego Grand Prix Ziemi Kaliskiej. Zmagania tradycyjnie odbędą się w okolicach terenów rekreacyjnych w Starym Kiączynie (gmina Stawiszyn).

Bieg główny wystartuje w samo południe. Trasa prowadzi drogami asfaltowymi z 200 metrowym odcinkiem szutrowym. Dystans główny, 15 kilometrów, składa się z trzech pętli po 5 kilometrów każda.

Opłata startowa aż do 25 maja wynosi 55 złotych, a w dniu biegu – 70 złotych. W jej ramach każdy z zawodników otrzyma pakiet startowy: numer startowy, wodę, agrafki oraz gadżety biegowe. Po zakończeniu biegu, zawodnicy otrzymają również pamiątkowy medal, który będzie stanowił kolejną część składową medalu Grand Prix Ziemi Kaliskiej.

IV Bieg Tribecco Stawiszyn 5-10-15km

Zapraszamy do wspólnego biegania!

Link do zapisów: https://foxter-sport.pl/iv-bieg-tribecco-stawiszyn-5-10-15-km