Kluby Sportowe

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Na podstawie art. 3 i art. 4 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 roku  o sporcie (Dz. U. z 2020 r. poz.1133 ze zm.) w ewidencji  klubów sportowych prowadzonej przez Starostę Kaliskiego zarejestrowanych jest 29 klubów sportowych.

 

L.p.

Nazwa Klubu (adres)

 1.

GMINNY LUDOWY ZESPÓŁ SPORTOWY
„Korona­ – Pogoń” w Stawiszynie

(ul. Szosa Konińska 18, 62-820 Stawiszyn) 

 2.

Cukrowniczy Klub Sportowy „Zbiersk” w Zbiersku

(z siedzibą: Zbiersk Cukrowania 58A
62-830 Zbiersk)

 3.

Klub Sportowy „Pelikan” w Nowym Karolewie 18

(62-840 Koźminek)

 4.

 Klub Sportowy „OPATÓWEK”

(z siedzibą: ul. Ogrodowa 69, 62-860 Opatówek)

 5.

 

Wiejski Klub Sportowy „KORONA” w Chełmcach

(z siedzibą: Wolica 65, 62-872 Godziesze )

 6.

Ludowy Klub Sportowy „Panda Pamięcin” w Pamięcinie

(z siedzibą: 62-812 Jastrzębniki, Pamięcin1)

 7.

Klub Jeździecki „Wolica”

(z/s Wolica 1 g 62-872 Godziesze)

8.

 

Stowarzyszenie Sportowe „Spartakus” w Opatówku

(z/s: ul. Piaskowa 12/11, 62-860 Opatówek) 

 9.

TOWARZYSTWO SPORTOWE „LISKOWIAK”

( ul. Ks. W. Blizińskiego 42B, 62-850 Lisków) 

 10.

 Gminna Organizacja Sportu „Zieloni” Koźminek

(z siedzibą: ul. Nakwasińska 16
62-840 Koźminek)

 11.

Klub Sportowy „SZCZYT” Szczytniki

(z/s Popów 4c, 62-865 Szczytniki)

 12.

Klub Sportowy „VICTORIA” Skarszew

(z siedzibą: Biernatki 27, 62-817 Żelazków)

 13.

KP PIOTRÓW

(Piotrów 24, 62-814 Blizanów)

 14.

 Ludowy Zespół Sportowy Godziesze 1966

  (z/s: Godziesze Wielkie, ul. Cmentarna 15, 62-872 Godziesze Małe)

 15.

 Kaliski Ziemski Szkolny Związek Sportowy

(z/s Zespół Szkół w Zbiersku,
Zbiersk Cukrownia 144
62-830 Zbiersk)

 

16.

 Klub Sportowy „Dragon” Dzierzbin

(z siedzibą: Dzierzbin Kolonia 31/2, 62-831 Korzeniew) 

 17.

Ludowy Zespół Sportowy „WICHER”
Mycielin

(z siedzibą: Słuszków 9, 62-831 Korzeniew)

 18.

 Klub Sportowy „Sparta” Russów

(z siedzibą: Kolonia Kokanin 25a, 62-817 Żelazków) 

 19.

 Stowarzyszenie „Sport dla Wszystkich”

(Zakrzyn  7, 62-850 Lisków) 

 20.

Klub Sportowy „Ziętek Team Brzeziny”

(Przystajnia 29, 62-874 Brzeziny)

 21.

 RKS Radliczyce

( Radliczyce 84, 62-865 Radliczyce) 

 22.

Klub Sportowy AKADEMIA KARATE

(z/s: Godziesze Wielkie, ul. M. Dąbrowskiej 13,
62-872 Godziesze Małe)

23.

 Klub Sportowy Korzeniew

(z siedzibą: Korzeniew 14a, 62-831 Korzeniew)

24.

KLUB SPORTOWY „FANTAZJA STAWISZYN”

( ul. Szosa Konińska 8, 62-820 Stawiszyn)

 25. 

 Klub Sportowy TĘCZA

 ( Goliszew 13, 62-817 Żelazków)

 26.

 

 Automobilklub Klasyczni.pl

( z/s 62-800 Pruszków, ul. Bolesława Prusa 19)

 27.

 

„Sport-Team”

(z/s Pawłówek 96a, 62-800 Kalisz
gm. Blizanów)

28.

Klub Sportowy "Saczyn"

z siedzibą:
Saszyn 60c, 62-872 Godziesze Małe

29.

Klub Tenisa Stołowego GROM PRZYRANIE

(z/s: Przyranie 56/1, 62-831 Korzeniew, gm. Mycielin)

30.

Klub Sportowy Koźminecka Akademia Piłkarska

(z siedzibą: Nowy Karolew 18, 62-840 Koźminek)