Informacja o odwołanych wydarzeniach powiatowych w miesiącach marzec - kwiecień

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
18 marca 2020

Niestety w związku z  dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną dotyczącą koronawirusa SARS-CoV-2, zgodnie z zaleceniami  Głównego Inspektora Sanitarnego, Wojewody Wielkopolskiego oraz Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego jesteśmy zmuszeni odwołać kolejne wydarzenia artystyczne, kulturalne i sportowe organizowane bądź współorganizowane przez Powiat Kaliski zaplanowane na miesiące marzec - kwiecień.

Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa i innych wirusów przenoszonych drogą kropelkową. Jeżeli to możliwe, należy ograniczyć przebywanie w miejscach publicznych, odwoływane są imprezy masowe oraz wydarzenia artystyczne, rozrywkowe czy sportowe, w których udział może wziąć więcej niż 50 osób. W trosce o zdrowie mieszkańcow powiatu kaliskiego,  postanowiliśmy odwołać kolejne wydarzenia powiatowe zaplanowane na miesiące marzec - kwiecień:

 

Powiatowo - Miejski Dzień Kobiet - ODWOŁANY

20 marca - Kalisz Hala Arena

XVI Powiatowy Przegląd Formacji Tanecznych -  ODWOŁANY

18 kwietnia  - Lisków 

XXX Biegi Uliczne „Wiosna Cekowska” – GRAND PRIX ZIEMI KALISKIEJ - ODWOŁANE

 18 kwietnia - Ceków - Kolonia 

XX Międzygminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - ODWOŁANY 

27 kwietnia – koncert półfinałowy GOK Opatówek

9 maja - finał GOK Szczytniki

 

O  decyzjach w kwestii oragnizowanych przez Powiat Kaliski wydarzeń zaplanowanych na kolejne miesiące będziemy informować. W razie pytań można się kontaktować z Wydziałem Promocji, Informacji i Obsługi Rady, tel. 62 50 14 306.

Dbajcie o siebie i jeśli możecie zostańcie w domu.

 

Info: Marta Wolarz

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie