Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Sportowcy z powiatu kaliskiego otrzymali Stypendia Sportowe Starosty Kaliskiego

Nabór wniosków na przedsięwzięcia związane z gospodarowaniem wodami opadowymi i roztopowymi.

Biuro Rozwoju Powiatu zawiadamia, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, ogłasza nabór wniosków na przedsięwzięcia związane z gospodarowaniem wodami opadowymi i roztopowymi.

Beneficjenci:

  1. jednostki samorządu terytorialnego i ich związki,
  2. spółdzielnie mieszkaniowe i wspólnoty mieszkaniowe,
  3. inne niż wymienione w pkt 1 i 2 podmioty posiadające osobowość prawną.

Terminy składania wniosków:
Wnioski są przyjmowane w terminie od 25.06.2021 r. do 31.08.2021 r.
Wnioski należy składać w wersji papierowej do Biura Podawczego Funduszu lub na skrzynkę podawczą Funduszu znajdującą się na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP).

Sposób przygotowania wniosków:
Wniosek wypełnia się przy użyciu generatora wniosków pn. „WNIOSKI", który jest dostępny na stronie internetowej WFOŚiGW w Poznaniu: https://wnioski.wfosgw.poznan.pl
Przed przystąpieniem do wypełniania formularza należy zapoznać się z „Instrukcją przygotowania wniosku wraz z załącznikami".

Forma dofinansowania:
Pożyczka z możliwością umorzenia

Wysokość dofinansowania:

  1. Do 100% kosztów kwalifikowanych przedsięwzięcia;
  2. Pożyczka udzielona przez Fundusz może być umorzona do wysokości 15%, 20% lub 30% udzielonej kwoty, zgodnie z zapisami zawartymi w Regulaminie naboru.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdują się w Regulaminie naboru oraz w pozostałych dokumentach opublikowanych poniżej.

UWAGA: Wniosek wypełnia się przy użyciu generatora wniosków pn. „WNIOSKI", który jest dostępny na stronie internetowej Funduszu: https://wnioski.wfosgw.poznan.pl
Ze względu na wprowadzenie procesu elektronicznego zarządzania dokumentacją prosimy aby przy składaniu wniosku i załączników w formie papierowej nie łączyć ich w sposób trwały przy użyciu zszywek.

Pytania dotyczące naboru wniosków prosimy kierować do:
Anna Romanowska, tel. 61 845 62 71, aromanowska@wfosgw.poznan.p
Jędrzej Piątek, tel. 61 845 62 62, jpiatek@wfosgw.poznan.pl