Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

KONCERT ODWOŁANY - Zapraszamy na Specjalny Koncert Charytatywny Gwiazd dla Jagódki!

15 maja 2022 zapraszamy na Specjalny Koncert Charytatywny Gwiazd dla Jagódki w Szczytnikach. Imprezę poprowadzi Jakub Wieczorek - aktor znany z serialu "Barwy Szczęścia". Koncert organizowany przez GOK i Dyrekcję Szkoły w Szczytnikach odbędzie się w sali sportowej Szkoły w Szczytnikach w niedzielę 15 maja o 17.00.
A wystąpią w nim:
  • Andrzej Krzywy z zespołu De MONO z największymi przebojami tego zespołu: "Statki na Niebie", "Kochać inaczej", "Zostańmy razem", czy "Znów jesteś ze mną" to hity które wszyscy znamy i które możemy na żywo zaśpiewać z Andrzejem Krzywym w Szczytnikach.
  • Conrado Yanez pochodzący z Filipin od prawie 20 lat mieszka w Polsce; zwany polskim Lousem Armstrongiem bowiem to fantastyczne wykonanie piosenki Wonderful World dało mu zwycięstwo w X edycji Must Be The Music telewizji Polsat.Czaruje swoim głosem śpiewając wielkie przeboje Elvisa Presley'a Loiusa Armstrong'a, Joe Cocker'a.
Panowie przekażą na licytacje Jagódki płyty z autografami.
Wejściówki-cegiełki o wartości 100 zł. można  rezerwować lub nabyć w Sekretariacie szkoły w Szczytnikach, tel.: 62 762 50 02
Ilość miejsc jest ograniczona - a cel niezwykle ważny i szczytny - Pomoc dla Jagódki chorej na SMA.