Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Komunikat Zarządu Powiatu Kaliskiego

Zarząd Powiatu Kaliskiego informuje, że zgodnie z podjętą przez siebie uchwałą Nr 1544/2022 z dnia 28 lipca 2022 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2022 r. poz. 1327 ze zm.), działającymi na terenie powiatu kaliskiego, dotyczących projektu Programu współpracy Powiatu Kaliskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2023 rok, poddaje konsultacjom projekt ww. Programu.

Konsultacje zostaną przeprowadzone w terminie od 1 sierpnia do 26 sierpnia 2022 r.

Uwagi i opinie do projektu Programu można zgłaszać pocztą elektroniczną  (na adres: iwalesiak@powiat.kalisz.pl).

Projekt Programu oraz wzór formularza do zgłaszania uwag zostały opublikowane w Biuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Kaliszu w zakładce: Informacje Ogólne / Pożytek Publiczny / Rok 2022.