Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Sztab 5222 Powiat Kaliski został zarejestrowany przez Fundację WOŚP

Już po raz 18. Kaliski Sztab Imprez Zamkniętych 32. Finału WOŚP pod patronatem Starosty Kaliskiego organizuje kwestę  na rzecz Fundacji Jurka Owsiaka w szkołach i instytucjach powiatu kaliskiego w ramach  imprez zamkniętych towarzyszących 32. Finałowi. Zostań wolontariuszem 32. Finału WOŚ i zagraj z nami podczas #wosp2024. Zarejestruj się przez internet, dołącz do naszego Sztabu i kwestuj z tekturową puchą lub kwestuj online zakładając swoją e-Skarbonkę. Przeczytaj poniższą instrukcję, dzięki której przejdziesz proces rejestracji bez problemów, zaledwie w 7 krokach!

Za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl złożysz swój wniosek o bycie wolontariuszem 32. Finału WOŚP w przystępny sposób, wypełniając formularz zgłoszeniowy online. Pamiętaj, że osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Elektroniczne zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem - zostaniesz poinformowany o decyzji Sztabu mailowo lub w zakładce "Wiadomości" na swoim koncie iWolontariusz. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

Zanim jednak przystąpisz do działania zapoznaj się z regulaminem wolontariusza, który znajdziesz m.in. w pliku załączonym do tej informacji.

Osiemnastą kwestę w szkołach zamierzamy przeprowadzić w dniach poprzedzających  32. Finał 15 - 26 stycznia 2024 r. Szkołę może reprezentować  max. trzech wolontariuszy. Termin zgłaszania wolontariuszy upływa 22 grudnia 2023 r. 

Aby dołączyć do naszego Sztabu - Powiat Kaliski 5222, należy zarejestrować się przez internet i kwestować z puchą tekturową lub online zakładając swoją eSkarbonkę.

Liczba miejsc w naszym Sztabie jest ograniczona, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń!

Sposób rejestracji oraz Regulamin wolontariusza znajduje się na stronie https://www.wosp.org.pl ---> zakładka FINAŁ.

Po zarejestrowaniu Szef Sztabu jest zobligowany do skontaktowania się z wolontariuszem w celu zweryfikowania wprowadzonych przez niego danych (może się to odbyć drogą elektroniczną poprzez dowolny komunikator np.  Messenger /Whatsapp).

Z Państwem kontaktować się będzie Wioletta Przybylska Szef Kaliskiego Sztabu Imprez Zamkniętych WOŚP.

Kontakt w sprawie: Ewelina Krystek oraz Joanna Górska Wydział Promocji, e-mail: e.krystek@powiat.kalisz.pl,  62 5014303 lub 62 5014306, 

Dziękujemy, że chcesz z nami grać!

 

SZEF SZTABU WOŚP

KALISKICH IMPREZ ZAMKNIĘTYCH