Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

"Przegląd Piosenki i Poezji Patriotycznej Kalisz 2020" - zgłoś swoich kandydatów

Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska oraz Publiczne Przedszkole nr 9 w Kaliszu zapraszają do wzięcia udziału w trzeciej edycji skierowanego do dzieci w wieku 5-6 lat "Przeglądu Piosenki i Poezji Patriotycznej Kalisz 2020.  Patronat nad przedsięwzięciem objęli: Prezydent Miasta Kalisza, Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, Wielkopolski Kurator Oświaty, Komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień w Kaliszu oraz Biskup Kaliski. Termin zgłoszeń upływa 14 listopada 2019 r.

Celem konkursu jest rozbudzanie i rozwijanie zainteresowania poezją i piosenką patriotyczną, kształtowanie poczucia więzi emocjonalnej, społecznej i kulturowej z własnym miastem, narodem, jego historią i wartościami.

Organizatorzy zachęcają do udziału Przedszkola, Zespoły Szkolno-Przedszkolne, Szkoły Podstawowe z oddziałami przedszkolnymi. Aby wystartować w "Przeglądzie Piosenki i Poezji Patriotycznej Kalisz 2020" należy wytypować jednego lub dwóch reprezentantów w przedziale wiekowym 5-6 lat i zgłoszenie ich do udziału w Przeglądzie w kategorii "Piosenka Patriotyczna lub/i "Poezja Patriotyczna".

Termin zgłoszeń upływa 14 listopada 2019 r., a eliminacje odbędą się w dniach 21-22 listopada 2019 r. w budynku ODN w Kaliszu. Gala Przeglądu odbędzie się w dniu 14 stycznia 2020 r. w Auli UAM im. Prof. Jerzego Rubińskiego w Kaliszu.

 

Info i Foto: Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska