Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Sportowcy z powiatu kaliskiego otrzymali Stypendia Sportowe Starosty Kaliskiego

21 drużyn OSP z powiatu kaliskiego rywalizowało w Mycielinie

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze drużyn OSP z terenu powiatu kaliskiego odbyły się w dziś w Mycielinie. Wystartowało w nich 21 drużyn, w tym 9 żeńskich. Zawody rozegrane zostały dla drużyn grupy „A” i grupy „C” w dwóch konkurencjach – ćwiczenia bojowe oraz sztafeta z przeszkodami. Sędzią głównym zawodów był st. Kpt. Damian Knop, dowódcą uroczystości był Dariusz Korczyński – Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Kaliszu, Komendant Gminny OSP gminy Mycielin.

Klasyfikacja generalna – drużyny żeńskie:

I miejsce – OSP Blizanów

II miejsce – OSP Zbiersk

III miejsce – OSP Brzeziny

Kolejne miejsca: OSP Morawin, Wola Droszewska, Szczytniki, Tykadłów, Stropieszyn, Tłokinia Wielka.

 

Klasyfikacja generalna – drużyny męskie:

I miejsce – OSP Aleksandria

II miejsce – OSP Kakawa Kolonia

III miejsce – OSP Blizanów

Kolejne miejsca: Zbiersk, Mycielin, Godziesze, Staw, Dębsko, Kamień, Żychów, Żelazków, Zduny.

Nagrody zwycięskim drużynom wręczył  Tomasz Polak - Komendant Miejski PSP  w Kaliszu wraz przedstawicielami oddziału powiatowego związku OSP RP w Kaliszu.

Organizatorami zawodów powiatowych był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Kaliszu Komendant Miejski PSP w Kaliszu, Starosta Kaliski oraz Wójt Gminy Mycielin.

 

Info/fot. Marta Wolarz