Wojewoda Wielkopolski zaprasza na bezpłatne szkolenie "PPK blisko Ciebie"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 września 2020

Konferencja "PPK blisko Ciebie" odbędzie się 23 września br. O godz. 11.00 w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu. Będzie dotyczyć funkcjonowania i wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych. Jej nadrzędnym celem jest wsparcie przedsiębiorócw w procesie wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Organizatorzy szczególnie zapraszają reprezentantów firm (właścicieli, kadrę zarządzającą, przedstawicieli działów HR i finansowych), a także media oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką PPK. Konferencja realizowana jest przez PFR oraz PFR Portal PPK we współpracy z Wojewodą.

Spotkanie obejmuje prezentację najważniejszych założeń Ustawy o PPK, omówienie zasad wdrożenia programu, a także przedstawienie dotychczasowych doświadczeń pracodawców. W planie spotkania przewidziany jest czas na indywidualne konsultacje z Ekspertami Regionalnymi PPK oraz na sesję pytań i odpowiedzi.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje rejestracja. Program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na specjalnie dedykowanej wydarzeniu https://www.mojeppk.pl/szkolenia/konferencje-wojewodzkie-ppk.html

 Info i Foto: Marta Damm-Świerkocka

Galeria

  • Powiększ zdjęcie