Czekamy na wolontariuszy WOŚP do 5 stycznia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
29 grudnia 2020

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeniesiony został z 10 stycznia na 31 stycznia 2021 roku ze wzgledu na kwarantannę narodową. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest gotowa, by 31 stycznia po raz 29. grać nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. 1362 Sztaby, mimo pandemii, chce grać z WOŚP, a sród nich powiat kaliski  W tym roku wielu wolontariuszy zbiera pieniądze w Internecie przez e-sarbonki. Podajemy link do skarbonki naszego sztabu #5222 Powiat Kaliski. Wspierajcie nasz sztab i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wolontariusze mogą zgłaszać się jeszcze do naszego sztabu przez stronę iwolontariusz.wosp.org.pl do 5 stycznia 2020 roku.

Oto e-skarbonka Sztabu #5222 Powiat Kaliski   https://eskarbonka.wosp.org.pl/fc93r3  Wspierajcie WOŚP 

W tym momencie, na koncie FUNDACJI WOŚP jest ponad 2,5 miliona złotych

Bardzo cieszymy się, że ponad 50 wolontariuszy jest gotowych grać, gotowych być razem z nami, będzie robiło wszystko, aby to nasze hasło – WYGRAMY – było nie tylko nadzieją, że wygramy z koronawirusem, ale żeby to było hasło, które mówi o tym, że dajemy sobie radę, że jesteśmy razem, że grając z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, tworzymy społeczeństwo obywatelskie.

Nasi wolontariusze są gotowi, aby zagrać po raz 29-ty. 1,3 mld złotych do tej pory wydanych na sprzęt medyczny, na programy medyczne Fundacji. To pokazuje, że potrafimy sobie dawać radę i pandemia, która wybuchła na początku tego roku, także pokazała, że my razem,  potrafiliśmy skutecznie z nią walczyć. Bądźmy także skuteczni teraz. 31 stycznia gramy w 29 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zróbmy wszystko, aby hasło wygramy, było tym hasłem, które jednoczy nas wszystkich.

Bądźcie razem z nami  31 stycznia podczas 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej.

 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Zdjęcie przedstawia dziecko rejestrujące się na wolontariusza WOSP

    Zdjęcie przedstawia dziecko rejestrujące się na wolontariusza WOSP