Sztab 5222 Powiat Kaliski został zarejestrowany przez Fundację WOŚP

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
20 listopada 2020

Już po raz 15. Kaliski Sztab Imprez Zamkniętych 29. Finału WOŚP pod patronatem Starosty Kaliskiego organizuje kwestę  na rzecz Fundacji Jurka Owsiaka w szkołach i instytucjach powiatu kaliskiego w ramach  imprez zamkniętych towarzyszących 29. Finałowi. Zostań wolontariuszem 29. Finału WOŚ i zagraj z nami podczas #wosp2021. Zarejestruj się przez internet, dołącz do naszego Sztabu i kwestuj z tekturową puchą lub kwestuj online zakładając swoją e-SkarbonkęPrzeczytaj poniższą instrukcję, dzięki której przejdziesz proces rejestracji bez problemów, zaledwie w 7 krokach!

Za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl złożysz swój wniosek o bycie wolontariuszem 29. Finału WOŚP w przystępny sposób, wypełniając formularz zgłoszeniowy online. Pamiętaj, że osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Elektroniczne zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem - zostaniesz poinformowany o decyzji Sztabu mailowo lub w zakładce "Wiadomości" na swoim koncie iWolontariusza. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

Zanim jednak przystąpisz do działania, zapoznaj się z regulaminem wolontariusza.

Piętnastą kwestę w szkołach zamierzamy przeprowadzić w dniach poprzedzających  29. Finał 4 - 8 stycznia 2020 r. Szkołę może reprezentować  max. trzech wolontariuszy. Termin zgłaszania wolontariuszy upływa 4 grudnia 2020 r. 

W związku z panującą obecnie sytuacją związaną z epidemią koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 rejestracja Wolontariusza odbywać się będzie ONLINE. Aby dołączyć do naszego Sztabu - Powiat Kaliski 5222, należy zarejestrować się przez internet i kwestować z puchą tekturową lub online zakładając swoją eSkarbonkę 

Za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl należy złożyć swój wniosek o bycie wolontariuszem 29. Finału WOŚP, wypełniając formularz zgłoszeniowy online.  Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza.

Elektroniczne zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem - zgłaszający poinformowani zostaną o decyzji Sztabu mailowo lub w zakładce "Wiadomości" na swoim koncie iWolontariusza, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

Liczba miejsc w naszym Sztabie jest ograniczona, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń!

Sposób rejestracji oraz Regulamin wolontariusza znajduje się na stronie https://www.wosp.org.pl, zakładce FINAŁ.

Po zarejestrowaniu Szef Sztabu jest zobligowany do skontaktowania się z wolontariuszem w celu zweryfikowania wprowadzonych przez niego danych (może się to odbyć drogą elektroniczną poprzez dowolny komunikator np.  Messenger /Whatsapp).

Z Państwem kontaktować się będzie Wioletta Przybylska Szef Kaliskiego Sztabu Imprez Zamkniętych WOŚP.

Kontakt w sprawie: Joanna Górska Wydział Promocji, e-mail: promocja@powiat.kalisz.pl, 62 5014306,  kom. 796 740 608,

Dziękujemy, że chcesz z nami grać!

 

          

 

 

 

 

SZEF SZTABU WOSP

KALISKICH IMPREZ ZAMKNIĘTYCH

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Zdjęcie pokazuje dwóch wolontariuszy i promuje akcję

    Zdjęcie pokazuje dwóch wolontariuszy i promuje akcję "Zostań wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy"